Нова стаття в журналі Дорожня галузь України

Нова стаття в журналі Дорожня галузь України

Нова стаття в журналі Дорожня галузь України

02 октября 2014

Компанія «Віакон Україна» - новатор дорожнього будівництва

 

Прагнучи запровадити нові правила ведення бізнесу в дорожньому господарстві, компанія «Віакон Україна» освоює сучасні підходи до вирішення проблем забезпечення надійності конструкцій на основі реструктурування технологій безпеки і формування нових систем, прийомів і процедур оцінки якості в дорожньо-будівельній галузі. Окрім того, застосовуються нові технології й матеріали, які подовжують термін служби, підвищують безпеку руху та покращують екологію. Наприклад, для зведення шляхопроводів і мостових споруд використовуються металеві гофровані труби та збірні металеві гофровані конструкції, які дозволяють значно знизити капітальні витрати та пришвидшити виконання робіт.

Фахівцями компанії розроблено нові форми металевих конструкцій, розширено асортимент (приблизно на 20%) конструкцій SuperCor, збільшено асортимент арок-напівкругів.

У майбутньому підтримуватиметься співпраця зі службами автомобільних доріг в областях щодо дослідження проблем технологічної безпеки й агностики ресурсу металевих конструкцій; розробки й обґрунтування розрахунків сталевих конструкцій на корозійну стійкість і довговічність; оцінки та забезпечення надійності протикорозійного захисту конструкцій.

Також у планах компанії – вивчення питань моніторингу технічного стану конструкцій у процесі експлуатації під час вітчизняних та закордонних наукових конференцій та симпозіумів. Із цією ж метою «Віакон Україна» організовуватиме власні семінари, де знайомитиме спеціалістів із характеристиками та можливостями використання нового асортименту збірних металевих гофрованих конструкцій та геоматеріалів.