Новости

Новости

Музичний інструмент «Дзвони війни»

24 февраля 2016

На церемонії випуску курсантів Національного університету оборони імені Черняховського було вперше представлено новий музичний інструмент «Дзвони війни». Створювався він під керівництвом Черненка Георгія Васильовича – заслуженого артиста України, професора і композитора, який є засновником ансамблю дзвонарної музики «Київські дзвонарі», і який на запрошення Королівської академії мистецтв Бельгії вперше виконав українську класику на карельйонах (хроматичних дзвонах) у містах Європейських країн.

Узнать больше
Cемінар за темою: Використання геосинтетичних матеріалів при будівництві в транспортній, цивільній, гідротехнічній, комерційній галузях

23 июня 2015

23 червня 2015 року в приміщенні конференц-залу «ПАРК-ОТЕЛЮ «ГОЛОСІЄВО» відбувся семінар за темою: «Використання геосинтетичних матеріалів при будівництві в транспортній, цивільній, гідротехнічній, комерційній галузях».

Узнать больше
Військовим підрозділам Каланчацького району передано два мобільні укриття

01 декабря 2014

«Сьогодні всі свідомі громадяни розуміють, що допомога армії – спільна справа. На жаль, бюджетних коштів на все не вистачає. Отож до нас долучаються приватні підприємці і також надають захисникам свою підтримку»

Узнать больше