Новости

Новости

Нова стаття в журналі Дорожня галузь України

02 октября 2014

Прагнучи запровадити нові правила ведення бізнесу в дорожньому господарстві, компанія «Віакон Україна» освоює сучасні підходи до вирішення проблем забезпечення надійності конструкцій на основі реструктурування технологій безпеки і формування нових систем, прийомів і процедур оцінки якості в дорожньо-будівельній галузі. Окрім того, застосовуються нові технології й матеріали, які подовжують термін служби, підвищують безпеку руху та покращують екологію.

Узнать больше
Участие в семинаре в Польше

19 декабря 2012

З 28 по 29 лютого 2012 року в польському містечку Лешно (поблизу Познані) відбувся семінар, організований спеціально для інженерів-проектувальників групи «Віакон». Завдяки підтримці з боку усієї групи і можливостям використовувати спільно набутий досвід, кожна із компаній, що входить до групи, може пропонувати професійний технічний консалтинг і продукцію найвищої якості.

Узнать больше
Компания «ВИАКОН УКРАИНА» приняла участие в Международном Форуме по строительству

10 ноября 2012

Отмечено большое значение Форума для улучшения качества украинских дорог и внедрения инновационных технологий. А также высказано мнение, что в сегодняшней ситуации проведение такого мероприятия является крайне важным, поскольку оно смогло продемонстрировать рынку, что отечественные предприятия работают, а дорожная инфраструктура Украины продолжает развиваться.

Узнать больше
Реконструкція з добудовою трамвайної лінії на ж.м.Троєщина

01 мая 2012

В 2012р. на замовлення Київської Міської Державної Адміністрації з покращення пасажирських перевезень ТОВ "МІСТПРОМПРОЕКТ" було розроблено проект "Реконструкція з добудовою трамвайної лінії в систему легкого рейкового транспорту на ж.м. Троєщина від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку (І черга будівництва)".

Узнать больше