Новости

Новости

Cемінар за темою: Використання геосинтетичних матеріалів при будівництві в транспортній, цивільній, гідротехнічній, комерційній галузях

23 июня 2015

23 червня 2015 року в приміщенні конференц-залу «ПАРК-ОТЕЛЮ «ГОЛОСІЄВО» відбувся семінар за темою: «Використання геосинтетичних матеріалів при будівництві в транспортній, цивільній, гідротехнічній, комерційній галузях».

Узнать больше
Військовим підрозділам Каланчацького району передано два мобільні укриття

01 декабря 2014

«Сьогодні всі свідомі громадяни розуміють, що допомога армії – спільна справа. На жаль, бюджетних коштів на все не вистачає. Отож до нас долучаються приватні підприємці і також надають захисникам свою підтримку»

Узнать больше
Нова стаття в журналі Дорожня галузь України

02 октября 2014

Прагнучи запровадити нові правила ведення бізнесу в дорожньому господарстві, компанія «Віакон Україна» освоює сучасні підходи до вирішення проблем забезпечення надійності конструкцій на основі реструктурування технологій безпеки і формування нових систем, прийомів і процедур оцінки якості в дорожньо-будівельній галузі. Окрім того, застосовуються нові технології й матеріали, які подовжують термін служби, підвищують безпеку руху та покращують екологію.

Узнать больше
Участие в семинаре в Польше

19 декабря 2012

З 28 по 29 лютого 2012 року в польському містечку Лешно (поблизу Познані) відбувся семінар, організований спеціально для інженерів-проектувальників групи «Віакон». Завдяки підтримці з боку усієї групи і можливостям використовувати спільно набутий досвід, кожна із компаній, що входить до групи, може пропонувати професійний технічний консалтинг і продукцію найвищої якості.

Узнать больше